TPSB106M016S0800
MFR.Part #
TPSB106M016S0800
JLCPCB Part #
C7364873
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 800mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS