TLJW157M010R0150
MFR.Part #
TLJW157M010R0150
JLCPCB Part #
C1954089
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 150uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS