TLJK686M006S2000
MFR.Part #
TLJK686M006S2000
JLCPCB Part #
C7124294
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 6.3V 68uF 8.16uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS