TLJB227M006S0500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLJB227M006S0500
JLCPCB Part #
C7400557
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS