TCQB336M006R0070E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCQB336M006R0070E
JLCPCB Part #
C5797489
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS