TCNT157M006R0200E
MFR.Part #
TCNT157M006R0200E
JLCPCB Part #
C2158313
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 200mΩ@100kHz 300mA@100kHz 6.3V 90uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS