TCNL476M016R0250
MFR.Part #
TCNL476M016R0250
JLCPCB Part #
C2158723
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 250mΩ@100kHz 47uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS