TCJY686M010R0045E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJY686M010R0045E
Description
-55℃~+125℃ 10V 45mΩ@100kHz 68uA 68uF 900mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS