TCJT476M004R0080E
MFR.Part #
TCJT476M004R0080E
JLCPCB Part #
C2159218
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 18.8uA 47uF 4V 500mA@100kHz 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS