TCJT336M010R0070E
MFR.Part #
TCJT336M010R0070E
JLCPCB Part #
C2159187
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uA 33uF 500mA@100kHz 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS