TCJE476M025R0050E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJE476M025R0050E
Description
-55℃~+125℃ 117.5uA 1A@100kHz 25V 47uF 50mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS