TCJD685M050R0120
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJD685M050R0120
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 34uA 50V 6.8uF 600mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS