TCJD475M063R0120
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJD475M063R0120
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 29.6uA 4.7uF 600mA@100kHz 63V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS