TCJD226M025R0060
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJD226M025R0060
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 55uA 60mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS