TCJC225M050R0300
MFR.Part #
TCJC225M050R0300
JLCPCB Part #
C2161382
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 11uA 2.2uF 300mΩ@100kHz 400mA@100kHz 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS