TCJB474M063R0400E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJB474M063R0400E
JLCPCB Part #
C2159078
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 300mA@100kHz 3uA 400mΩ@100kHz 470nF 63V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS