TCJB227M004R0055E
MFR.Part #
TCJB227M004R0055E
JLCPCB Part #
C2158886
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 4V 55mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS