TCJB227M004R0045
MFR.Part #
TCJB227M004R0045
JLCPCB Part #
C2159171
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 45mΩ@100kHz 4V 800mA@100kHz 88uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS