TCJB226M020R0150E
MFR.Part #
TCJB226M020R0150E
JLCPCB Part #
C2158393
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 20V 22uF 400mA@100kHz 44uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS