TCJB156M035R0200E
MFR.Part #
TCJB156M035R0200E
JLCPCB Part #
C2160825
Description
-55℃~+125℃ 15uF 200mΩ@100kHz 35V 400mA@100kHz 52.5uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS