TCJB107M006R0055
MFR.Part #
TCJB107M006R0055
JLCPCB Part #
C2158139
Description
-55℃~+125℃ 100uF 55mΩ@100kHz 6.3V 60uA 700mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS