TCJB107M004R0070
MFR.Part #
TCJB107M004R0070
JLCPCB Part #
C2158652
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 300mA@100kHz 40uA 4V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS