TCJA226M006R0300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJA226M006R0300
JLCPCB Part #
C5348276
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 300mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS