TBJE686K020LBLB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE686K020LBLB0024
JLCPCB Part #
C6332112
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 150mΩ 20V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors