TBJE476K035LWLC0000
MFR.Part #
TBJE476K035LWLC0000
JLCPCB Part #
C6332079
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 200mΩ 35V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors