TBJE336K035LBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE336K035LBSB0024
JLCPCB Part #
C7399873
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors