TBJE336K035LBLB0H45
MFR.Part #
TBJE336K035LBLB0H45
JLCPCB Part #
C7120603
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.6uA 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors