TBJE227K010CBSB0H24
MFR.Part #
TBJE227K010CBSB0H24
JLCPCB Part #
C5796915
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors