TBJE226M035CRSB0024
MFR.Part #
TBJE226M035CRSB0024
JLCPCB Part #
C5796913
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 7.7uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors