TBJE156K050CBLC0845
MFR.Part #
TBJE156K050CBLC0845
JLCPCB Part #
C7067459
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 600mΩ 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors