TBJE107K016LBLC0924
MFR.Part #
TBJE107K016LBLC0924
JLCPCB Part #
C5956060
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS