TBJD685K035CBLC0045
MFR.Part #
TBJD685K035CBLC0045
JLCPCB Part #
C5980849
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.38uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors