TBJD476M020LRSZ0024
MFR.Part #
TBJD476M020LRSZ0024
JLCPCB Part #
C5796829
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 47uF 9.4uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors