TBJD476K020CBSB0800
MFR.Part #
TBJD476K020CBSB0800
JLCPCB Part #
C5796819
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 20V 47uF 9.4uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors