TBJD476K010LBLB0824
MFR.Part #
TBJD476K010LBLB0824
JLCPCB Part #
C7120466
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 4.7uA 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors