TBJD336M035CRSB0023
MFR.Part #
TBJD336M035CRSB0023
JLCPCB Part #
C5980741
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 33uF 35V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors