TBJD336K035LBSB0723
MFR.Part #
TBJD336K035LBSB0723
JLCPCB Part #
C6279316
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS