TBJD336K025LBSB0023
MFR.Part #
TBJD336K025LBSB0023
JLCPCB Part #
C5980712
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 25V 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors