TBJD336K016LSLC0H00
MFR.Part #
TBJD336K016LSLC0H00
JLCPCB Part #
C7063157
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 5.28uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors