TBJD336K016CRSC0024
MFR.Part #
TBJD336K016CRSC0024
JLCPCB Part #
C6331857
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 5.28uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors