TBJD336K010CBSC0845
MFR.Part #
TBJD336K010CBSC0845
JLCPCB Part #
C7063151
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors