TBJD156K035CRSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD156K035CRSB0024
JLCPCB Part #
C7063047
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 5.25uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors