TBJD156K035CBSC0823
MFR.Part #
TBJD156K035CBSC0823
JLCPCB Part #
C5796630
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 5.25uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors