TBJD156K025CBSB0H45
MFR.Part #
TBJD156K025CBSB0H45
JLCPCB Part #
C5980594
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.75uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors