TBJD156K020CRLB0024
MFR.Part #
TBJD156K020CRLB0024
JLCPCB Part #
C5796622
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors