TBJD156K020CBSZ0000
MFR.Part #
TBJD156K020CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7063036
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors