TBJD155K050CBSB0845
MFR.Part #
TBJD155K050CBSB0845
JLCPCB Part #
C5980590
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 4Ω 50V 750nA ±10% 2917 Tantalum Capacitors