TBJD107K016LBSC0H45
MFR.Part #
TBJD107K016LBSC0H45
JLCPCB Part #
C5980579
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors