TBJD106M035LBLC0023
MFR.Part #
TBJD106M035LBLC0023
JLCPCB Part #
C7063003
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5uA 300mΩ 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors