TBJD106M035CBSZ0800
MFR.Part #
TBJD106M035CBSZ0800
JLCPCB Part #
C6552098
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 3.5uA 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors